Novinky

Spuštěny registrace

31.05.2017 21:02
Již dlouho jsme slibovali spuštění registrací na oba závody. Zanedbali jsme ovšem trochu přípravu a na startu přecenili své síly. Cesta do cíle pro nás tedy byla náročnější a delší. Silná vůle a nějaké ty naběhané kilometry však nakonec zvítězily a my právě proběhli cílem. A je to...

Žebrácká pětadvacítka 2017

25.02.2017 16:49
Stejně jako v loňském roce, i na rok 2017 chystáme na neděli 13. srpna 2017 tři běhy: Žebráckou pětadvacítku, Žebráckou desítku a rodinný běh pro všechny. Informace k jednotlivým závodům pro letošní ročník najdete v propozicích jednotlivých závodů.   S ohledem na rostoucí ceny jsme byli...

Foto a výsledky

24.08.2016 08:54
K dispozici jsou již výsledky a fotografie. Další foto ještě bude.

Čipy

12.08.2016 14:08
Čas se bude měřit opět pomocí čipů. POZOR, jedná se čipy určené pro triatlon, které se upeňují pomocí suchého zipu na kotník.

Jaké bude počasí?

05.08.2016 10:01
Pokud se dá věřit předpovědi, vypadá to, že by letos konečně nemuselo být vedroTo asi bude nám pořadatelům zima :)

Zvýšili jsme výše odměn v absolutním pořadí u běhu na 25 km

03.08.2016 13:34
Nové výše odměn                            ...

Doprava z vlakového nádraží Hořovice

02.08.2016 15:17
Prosíme zájemce o odvoz z vlakového nádraží Hořovice do Žebráka v 8.05, 8.45 a 9.05 hod., aby se nahlásili mailem. Postačuje jméno, příjmení a příjezd. Přednost mají běžci přihlášení předem přes internet.

Posledních 7 dní na přihlašování

01.08.2016 15:42
Již v neděli 7. srpna končí možnost přihlášení předem a zároveň využítí zlevněného startovného :)

Závod se blíží

25.07.2016 11:25
Již jen necelé tři týdny zbývají do závodu. Přípravy jsou v plném proudu. Snad nám letos bude počasí přát :)

Dámská trička

24.06.2016 12:48
Čím později po 30. červnu se ženy přihlásí, tím je menší šance, že budou mít dámské tričko.  Dámská trička garantujeme při přihlášení do 30. června. Jedná se o trička ze zahraniční a dodavatel požaduje přesnou objednávku právě 30. června.